سریال هی سلطان شیخ عبدالقادر گیلانی

Hay Sultan

سریال هی سلطان حضرت عبدالقادر گیلانی

سریال هی سلطان  دوره ای از جهان اسلام را روایت میکند که هر فرد سود جویی برا به دست آوردن قدرت در دین اسلام تغیراتی باب میل خود انجام میدهد و مردم ساده و صاف مسلمان را برای اهداف شوم خود استفاده میکنند و مسلمانان را با اختلاف های ساختگی و کوچک خود دسته دسته و گروه گروه  میکنند و قدرت مسلمانان جهان رو تضعیف میکنند و حضرت عبدالقادر گیلانی از جمله کسانی بودکه با این کار مخالفت سختی داشت و با کتاب ها و سخنان حکیمانه خود مردم را  آگاه میکرد

شیخ عبدالقادر گیلانی که در سال ۱۰۷۸ میلادی در گیلان به دنیا آمد، به طور گسترده یکی از تأثیرگذارترین عارفان صوفی در تاریخ به شمار می رود. آموزه‌ها و نوشته‌های او تأثیر عمیقی بر رشد تصوف، شاخه‌ای عرفانی، از اسلام داشته است.
در ابتدای فیلم با عبدالقادر گیلانی در یک سفر تحول آفرین آشنا می شویم، جایی که با همسفر دیگری به نام اشرف روبرو می شود. آنها با هم راهی بغداد می شوند، شهری که عبدالقادر در آن به دنبال دانش معنوی و عزلت است. پس از بازگشت به شهری پر از هرج و مرج و بی عدالتی، عبدالقادر خود را مجبور می بیند وارد مبارزه ای برای حقیقت و عدالت شود. او تبدیل به منادی امید شده و از خرد و نفوذ خود برای پیشرفت جامعه اش استفاده می کند.
آنچه سریال شیخ عبدالقادر گیلانی” را منحصر به فرد می سازد، به تصویر کشیدن عبدالقادر گیلانی نه فقط به عنوان یک رهبر معنوی، بلکه همچنین به عنوان مردی درگیر چالش های شخصی و در حال عبور از واقعیت های پیچیده اجتماعی است. این آمیزه شخصی و تاریخی، تصویری ظریف از یک شخصیت مورد احترام و دنیایی که در آن زندگی می کرد می سازد.

دانلود رایگان سریال هی سلطان حضرت عبدالقادر گیلانی با کیفیت های

1080p HD

720p HD

480p SD

دانلود و تماشای آنلاین رایگان بازیرنویس چسبیده فارسی=> مشاهده

دانلود و تماشای آنلاین رایگان فصل 1 زبان اصلی=> مشاهده

دانلود و تماشای آنلاین رایگان فصل 2 زبان اصلی=> مشاهده

#هی_سلطان
#دانلود_رایگان_هی_سلطان
#HaySultan
#Hay_Sultan
#شیخ_عبدالقادرگیلانی
#هی_سلطان_شیخ_عبدالقادرگیلانی

دانلود رایگان سریال Hay Sultan

دانلود رایگان سریال حماسه(اسطوره) Destan

مجموعه ی فیلم Recep Ivedik

عبدالقادر ,گیلانی ,سریال ,دانلود ,رایگان ,سلطان ,عبدالقادر گیلانی ,تماشای آنلاین ,آنلاین رایگان ,دانلود رایگان ,حضرت عبدالقادر ,حضرت عبدالقادر گیلانی ,تماشای آنلاین رایگان ,دانلود رایگان سریال
مشخصات